Naszyjnik złot z kółkami

Żółte Złoto 585
3 000,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

To interesujący model naszyjnika - prosty i ponadczasowy, a jednocześnie tchnący nowoczesnością. Naszyjnik złoty łańcuszkowy składa się z dwóch cienkich łańcuszków, na których umieszczono fantastyczny, minimalistyczny wzór z połączonych ze sobą gładkich kółek. Rezultatem jest bardzo ciekawa ozdoba w stylu minimalistycznym. Polecamy nakładać ją do bransoletki z tej samej kolekcji Jubiler Schubert - wspólnie będą tworzyły zgraną parę i ozdobią niejedną wyjściową stylizację.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy HEAU N135_X1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 5.00
Długość w centymetrach 42-45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również