Naszyjnik złoty litera T z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
620,00 zł

Opis Produktu

W tym subtelnym naszyjniku zawarto bardzo silne osobiste przesłanie, wiele mówiące na temat przywiązania jego właścicielki do własnego imienia i jego symboliki. Jest to naszyjnik złoty z łańcuszkiem o klasycznym splocie, a także wisiorkiem w kształcie litery T. Nie posiada on zawieszki - łańcuszek przechodzi bezpośrednio przez niego, co daje bardzo intrygujący efekt wizualny. Wisiorek wysadzany jest białymi cyrkoniami na powierzchni - pięknie połyskuje w świetle i zwraca uwagę pomimo niewielkiego rozmiaru. Może go nosić Tatiana lub Tamara jako biżuterię codzienną.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ar n078_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.40
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 45
Motyw Literki
Literki T

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również