Naszyjnik złoty serca i nieskończoność

Żółte Złoto 585
655,00 zł

Opis Produktu

Ten niezwykle efektowny naszyjnik złoty przeciągany to model bardzo prosty, ale o charakterystycznym designie. Składa się z cienkiego łańcuszka o długości 51 cm, którego długość reguluje się poprzez zaciskanie "krawata". Łańcuszek zakończono delikatnym sercem, natomiast przeciąganie go odbywa się dzięki symbolowi nieskończoności, który idealnie wyraża wieczną miłość. To biżuteria ze szlachetnego żółtego kruszcu, która perfekcyjnie nadaje się do wręczenia ukochanej na Walentynki!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy heau n058_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.50
Długość w centymetrach 51-54
Szerokość w centymetrach 0.1
Średnica w centymetrach 0.1

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również