Zawieszka złota sztabka złota

Żółte Złoto 585
1 295,00 zł

Opis Produktu

Ta zawieszka złota do naszyjnika nie tylko została wykonana ze szlachetnego żółtego kruszcu próby 585, ale również... przedstawia prawdziwą sztabkę złota! Jest to najprawdziwsza miniaturowa sztabka próby 585, którą można mieć zawsze przy sobie, zawieszoną na odpowiednim łańcuszku. Projektantom Jubiler Schubert przyświecał jasny cel - stworzenie oryginalnej ozdoby, która będzie prezentowała się jednocześnie minimalistycznie i ekstrawagancko. Udało się to znakomicie - ta zawieszka do naszyjnika ma niewielkie rozmiary, ale zdecydowanie przykuwa uwagę ze względu na to, co przedstawia po bliższym przyjrzeniu się.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms w890_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.40
Długość w centymetrach 3.4
Szerokość w centymetrach 0.8
Średnica w centymetrach 0.8

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również