Naszyjnik złoty splot Bizantyjski

Biało - Żółte Złoto 585
Special Price 7 644,00 zł Regular Price 10 920,00 zł
-7%
8 215,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-30%
10 920,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

W tym wspaniałym naszyjniku wykorzystano dwa rodzaje kolorów krusząc, ale również dwa motywy wzoru - dzięki temu z pewnością nie jest to przykład biżuterii nudnej! Jest to naszyjnik złoty dwukolorowy biało-żółty próby 585, podzielony na równe fragmenty. Żółte składają się ze splotu bizantyjskiego, natomiast białe to fantazyjna, ażurowa konstrukcja o kształcie wieżyczki. Tym sposobem uzyskano długi, 60-centymetrowy naszyjnik doskonały do sukni z głębokimi dekoltami.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og n463_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 18.20
Długość w centymetrach 60
Szerokość w centymetrach 0.4
Średnica w centymetrach 0.4
Kolekcja Majestic

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również