Naszyjnik złoty z gwiazdką

Żółte Złoto 585
465,00 zł

Opis Produktu

Ten wyjątkowy naszyjnik złoty nowoczesny charakteryzuje się wykorzystaniem motywu gwiazdy, symbolizującej mądrość, przewodnika oraz nieskończoność. To wspaniały dodatek do stylizacji codziennych dla kobiet ceniących sobie własny intelekt, ale również lubiących błyszczeć. Naszyjnik wykonano ze złota próby 585 w kolorze żółtym. Ma postać cienkiego łańcuszka zwieńczonego wisiorkiem w kształcie pięcioramiennej gwiazdy. Po jednej ze stron umieszczono również niewielką zawieszkę gwiazdkę, która burzy symetrię i tym samym nadaje naszyjnikowi bardzo nowoczesnego charakteru.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ac n125_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.90
Długość w centymetrach 42-45
Motyw Gwiazdki
Kolekcja Celebrytki

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również