Pierścionek srebrny z cyrkoniami pozłacany

Żółte Srebro 925

Opis Produktu

Ten pozłacany pierścionek srebrny, wysadzany białymi cyrkoniami, jest symbolem nowoczesnej elegancji. Oprawione w łapki kamienie dodają subtelnego blasku, a próba srebra 925 zapewnia najwyższą jakość. Z możliwością zestawienia z innymi modelami z kolekcji Diva, ten pierścionek pozwala na stworzenie niesamowitych zestawów, które podkreślą Twój indywidualny styl. To wyjątkowy dodatek, który z pewnością wyróżni Cię w tłumie.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ae 067_x2
Kruszec Srebro
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Kolekcja Grace

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również