Pierścionek srebrny z sercem i cyrkonią dwukolorowy

Biało - Żółte Srebro z dodatkiem złota 925
od 110,00 zł

Opis Produktu

Ten pierścionek srebrny z cyrkonią charakteryzuje się bardzo nowoczesnym, wręcz młodzieżowym designem. Ma postać kulkowej obrączki, na której umieszczono niewielkie pozłacane serduszko. Tym, co dodaje temu pierścionkowi finezji, jest zdecydowanie pojedyncza biała cyrkonia umieszczona na serduszku, dzięki której jeszcze piękniej eksponuje on swój blask. To model, który z pewnością przypadnie do gustu niejednej nastolatce, ale również i dojrzałym kobietom.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy bg 049_x1
Kruszec Srebro z dodatkiem złota
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Kamień Cyrkonia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również