Pierścionek srebrny z cyrkoniami

Białe Srebro 925
od 95,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Nieskończoność to symbol matematyczny przedstawiany jako odwrócona cyfra 8, uwielbiany w branży jubilerskiej, gdyż bardzo wymowny. W tym modelu zastosowano go w wersji srebrnej - z kruszcu próby 925 i wpisano w obrączkę, dzięki czemu pięknie prezentuje się na palcu. Pięknie polerowany został częściowo ozdobiony drobnymi białymi cyrkoniami, które cudownie podkreślają jego piękno. Pierścionek srebrny z tym motywem świetnie nadaje się jako prezent dla ukochanej - jako symbol wiecznej, niekończącej się miłości!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy desr 257m_x1
Kruszec Srebro
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również