Pierścionek srebrny z perłami i kamieniami naturalnymi

Białe Srebro 925
od 85,00 zł

Opis Produktu

Chłodny, zdystansowany, a jednocześnie doskonale dopasowany - ten elastyczny pierścionek srebrny to wspaniała propozycja dla pań, które lubią niestandardową biżuterię. Składa się ze srebrnych kulek, szarych pereł oraz błękitnych i niebieskich koralików z kamienia naturalnego. Doskonałym jego dopełnieniem będą naszyjnik i bransoletka z tej samej kolekcji Jubiler Schubert - niekoniecznie w tej samej kolorystyce, gdyż poszczególne elementy można zestawiać ze sobą dowolnie!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy bn 028_x1
Kruszec Srebro
Próba 925
Waga w gramach 0.20
Kamień Perła
Kolor kamienia Niebieski
Kamień dodatkowy 1 Agat
Kolekcja Aura

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również