Pierścionek złoty z brylantem

Biało - Żółte Złoto 585
od 4 592,00 zł Regular Price 6 560,00 zł
-30%
6 560,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-30%
6 560,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Kształt tego pierścionka inspirowany jest minimalizmem i odzwierciedla pragnienie podążania za najnowszymi trendami w jubilerstwie. Tutaj mniej znaczy więcej - niewielki biały brylant o okrągłym szlifie został niejako wpuszczony w krawędź obrączki i zamknięty w jej charakterystycznie ściętych łapkach. Surowa, prosta obrączka stanowi idealne tło dla kamienia o barwie H i czystości Si, wartości masy karatowej 0.26 ct. Ten pierścionek z białego złota jest dostępny nie tylko w różnych wariantach masy brylantu, ale również w kolorze białym, żółtym lub biało-żółtym złota.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy de 94d_x1_0.26
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.00
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również