Pierścionek złoty z cyrkonią dwukolorowy

Biało - Żółte Złoto 585
od 835,00 zł

Opis Produktu

Ten złoty pierścionek z cyrkonią jest bardzo prosty pod względem kształtu, ale nietypowy - z uwagi na asymetryczne zdobienie w kształcie listka "wyrastającego" z obrączki. Liść ten, w odróżnieniu od żółtej obrączki, wykonany został z białego złota próby 585. Dodatkowo, dla podkreślenia tej kolorystycznej różnorodności zastosowano w nim zdobienie w postaci białej cyrkonii umieszczonej wewnątrz. To doskonały model pierścionka o półokrągłym profilu dla kobiet ceniących sobie minimalizm w biżuterii.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ta 284_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.60
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również