Pierścionek złoty w kształcie helisy

Żółte Złoto 585
od 445,00 zł

Opis Produktu

Elegancki i prosty, a zarazem wyrafinowany - taki właśnie jest ten model pierścionka. Wykonano go w całości z żółtego złota próby 585, co wpływa na jego ekskluzywny charakter. Jednocześnie proste zdobienie na całej wierzchniej długości pozwala na łączenie tej biżuterii z wieczorowymi, jak również casualowymi stylizacjami. Delikatna, polerowana powierzchnia w zakrzywieniach połyskuje w świetle, czyniąc tę ozdobę jeszcze piękniejszą. Dostępna jest w różnych rozmiarach.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ta 213_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.10

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również