Bransoletka srebrna z koralikami splot kłosa

Białe Srebro 925
235,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Splot typu kłos o okrągłym przekroju to dość gruby i doskonale widoczny z daleka rodzaj łańcuszka. W tej bransoletce srebrnej to właśnie charakterystyczny łańcuszek gra pierwsze skrzypce - i to bezbłędnie! Misternie pleciony, giętki łańcuszek zakończono przedłużką, dzięki czemu jego długość 16 cm można dowolnie regulować. Jako elementy ozdobne zastosowano tu proste koraliki o cylindrycznym kształcie, rozmieszczone w niewielkich odstępach względem siebie. Ta bransoletka z powodzeniem ozdobi każdą casualową, biznesową czy koktajlową kreację!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as b031_x1_16-19
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 7.50
Długość w centymetrach 16-19

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również