Kolczyki srebrne ósemki

Białe Srebro 925
85,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Symbol nieskończoności to nie tylko ciekawy motyw w jubilerstwie, ale również coś, co może symbolizować cechy charakteru noszącej go osoby lub ważne dla niej wartości. W tym przypadku wykorzystano go w bardzo intrygującej formie - dwie ósemki złączono ze sobą i wyposażono w zatrzask, dzięki któremu te srebrne kolczyki mocno trzymają się ucha. Ich rozmiar to zaledwie 1 cm. Tym samym stają się idealnym towarzystwem dla innych elementów biżuterii noszonych do codziennych stylizacji. Dostępne w naturalnym kolorze chłodnego srebra.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ae k015_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 2.50
Wysokość w centymetrach 1.5
Średnica w centymetrach 1.5
Motyw Znak nieskończoności

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również