Kolczyki srebrne podłużne z cyrkoniami

Białe Srebro 925
45,00 zł

Opis Produktu

Podążając za najnowszymi trendami projektanci marki Jubiler Schubert stworzyli ten wyjątkowy model kolczyków. Proste, zapinane na sztyft srebrne kolczyki punktowe mają fantazyjną formą wydłużonego prostokąta, który można osadzić w płatku ucha w dowolnej pozycji. Element ozdobny wykonano z białego srebra próby 925 i ma on długość zaledwie 1 cm. To rodzaj drobnej biżuterii, którą można nosić na co dzień w zasadzie do każdej stylizacji. Wewnątrz kolczyka umieszczono drobne białe cyrkonie, które pięknie odbijają światło.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ae k037_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 0.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Wysokość w centymetrach 1.1

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również