Kolczyki srebrne skrzydła z cyrkoniami

Białe Srebro 925
45,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Motyw skrzydeł symbolizujących wolność, swobodę i spełnianie marzeń to popularny wzór także w pracowni Jubilera Schubert. W tej wersji skrzydełka wyglądają wyjątkowo uroczo - są drobniutkie, bo mają zaledwie 1 cm długości , a do tego punktowe. Pomimo tego, że przylegają do ucha dzięki sztyftowi, błyszczą przy każdym ruchu - wypełniono je wewnątrz drobnymi białymi cyrkoniami, które uwielbiają zetknięcie ze światłem. Kolczyki srebrne oprawiono w kruszec w naturalnym kolorze, dzięki czemu świetnie pasują one osobom o różnym typie urody i w każdym wieku - również dziewczynkom!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ae k052_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 0.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Wysokość w centymetrach 1
Motyw Skrzydła
Kolekcja Dziecko

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również