Kolczyki srebrne serca

Białe Srebro 925
40,00 zł

Opis Produktu

Te kolczyki ze srebra próby 925 wykonano w kolorze białym, przez co nabierają chłodnego charakteru, ale równocześnie pasują jako uniwersalny dodatek niemal do każdej stylizacji. Są doskonałe jako pierwsze kolczyki dla dziewczynki. Masa zapewnia kolczykom lekkość przyjemną do codziennego noszenia, a wkładanie i zdejmowanie ułatwia solidne zapięcie na sztyft. Kolczyki mają kształt maleńkich serduszek o gładkiej, polerowanej powierzchni.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ld k031_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 0.50
Wysokość w centymetrach 0.5
Kolekcja Chrzest
Zapięcie Sztyft

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również