Naszyjnik srebrny z białymi cyrkoniami

Białe Srebro 925
135,00 zł

Opis Produktu

Gruby łańcuszek o gęstym splocie przypominającym kłosy to bardzo ciekawa propozycja dla kobiet, które lubią klasyczne formy biżuterii w ponadczasowym wydaniu. Jednocześnie ta srebrna kolia została delikatnie ozdobiona poprzez pojedynczy charms zdobiony białymi cyrkoniami, co sprawia, że prezentuje się bardzo finezyjnie i zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. łańcuszek o długości 42 lub 47 cm ma masę 4.00 h i wykonano go ze srebra w naturalnym białym kolorze.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he n128_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 4.00
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 42-47

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również