Bransoletka złota szeroka Pancerka

Żółte Złoto 585
2 670,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta wyjątkowo okazała bransoletka złota łańcuszkowa gruba została stworzona ze złota próby 585 w kolorze żółtym - nie tylko ze względu na barwę, ale również swoją szerokość bardzo przykuwa uwagę. Podzielono ją na trzy części - dwie składają się z cienkich łańcuszków typu ankier w rzędach, stanowiących jeden fragment, a środkowa część to gruby splot typu pancerka z solidnymi ogniwami. To bardzo klasyczny motyw, który wspaniale uzupełni niejedną biznesową lub wieczorową kreację. Model ten uzupełniono o przedłużkę i zakończono karabińczykiem.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg b111_x1_16-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.30
Długość w centymetrach 16-19
Kolekcja Majestic

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również