Pierścionek złoty z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
od 1 665,00 zł

Opis Produktu

Ten efektowny pierścionek złoty z cyrkoniami wykonano ze złota żółtego próby 585. Charakteryzuje się on szerokim elementem ozdobnym składającym się z potrójnego splotu z długich, cienkich krzyżujących się linii. Część z nich jest na powierzchni ozdobiona drobnymi białymi cyrkoniami, dzięki czemu pierścionek zachwyca nie tylko swoim rozmiarem i ażurową lekkością, ale także wydobywającym się z niego blaskiem. Warto założyć go do nowoczesnej, wieczorowej kreacji, aby jeszcze lepiej podkreślić swój perfekcyjny manicure.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ta 247_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.10
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również