Bransoletka srebrna sztywna

Białe Srebro 925
235,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Nowoczesna i minimalistyczna - taka właśnie jest ta piękna bransoleta w całości wykonana ze srebra próby 925, dostępnego w dwóch wersjach kolorystycznych. Inspirowana najbardziej idealną z istniejących figur, czyli kołem, posiada charakterystyczne zapięcie, które umożliwia wygodne umieszczenie jej na nadgarstku. Jest niezwykle prosta - ma gładkie krawędzie bez zdobień, przez co idealnie wpisuje się w konwencję współczesnej, eleganckiej stylizacji. Jest dość lekka pomimo swojej masywnej formy i przez to bardzo dobrze nosi się ją na co dzień oraz od święta.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he b097_x1_6
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 5.50
Szerokość w centymetrach 6
Średnica w centymetrach 6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również