Zawieszka z białego złota medalik Matka Boska

Białe Złoto 585
250,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta wyjątkowa złota zawieszka medalik z Matką Boską to propozycja idealna dla tych, którzy poszukują szlachetnego, nietypowego prezentu na chrzciny lub Komunię dla dziecka, ale w bardziej nowoczesnym wydaniu. Symboliczny wymiar tej zawieszki sprawia, że można ją nosić z powodzeniem na co dzień, do wszelkich stylizacji, jako ulubiony dodatek o wielkiej emocjonalnej wartości. Wykonana z białego złota próby 585 głowa Matki Boskiej jest jednocześnie wymowna i bardzo nowoczesna.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy cv w013m_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biały
Próba 585
Waga w gramach 0.40
Długość w centymetrach 1.5
Szerokość w centymetrach 0.5
Średnica w centymetrach 0.5
Motyw Medalik
Kolekcja Chrzest, Komunia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również