Zawieszka srebrna kłódka i kluczyk

Białe Srebro 925
60,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Motyw klucza i kłódki może mieć ciekawą symbolikę - na przykład oznaczać tajemnicę, ale też chęć otwartości na zmiany. Zawieszka srebrna w kształcie kłódki i klucza będzie zatem doskonałym prezentem dla osoby, której gratulujemy otwarcia nowego etapu w życiu. To również świetna ozdoba dla kobiety słynącej z tajemniczej osobowości. Wysoka na 2,5 cm zawieszka świetnie sprawdzi się w zestawieniu z klasycznym łańcuszkiem, jako biżuteria solo lub jeden z wielu naszyjników noszonych jednocześnie.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy op w091_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Długość w centymetrach 2.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również