Zawieszka srebrna serce z cyrkoniami dwukolorowa

Biało - Żółte Srebro z dodatkiem złota 925
175,00 zł

Opis Produktu

To bardzo minimalistyczna, nowoczesna propozycja Jubilera Schubert, szczególnie ciekawa jako prezent na Walentynki dla kobiety kochającej modne dodatki. Jest to zawieszka srebrna w kształcie serca, wysadzana wewnątrz na powierzchni białymi cyrkoniami, dzięki którym pięknie połyskuje w świetle. Tym, co wyróżnia ją spośród innych zawieszek w kształcie serc, jest zdecydowanie pozłacana obwódka - to ona sprawia, że serduszko przyciąga uwagę i wydaje się być jeszcze bardziej nietypowe.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy bg w006_x1
Kruszec Srebro z dodatkiem złota
Kolor srebra Biało - Żółty
Próba 925
Waga w gramach 2.00
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 2.2
Motyw Serce

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również