Zawieszka srebrna motyl z tytanem

Białe Srebro 925
80,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Tytan jako metal o ciekawej barwie, przechodzącej od brązu po granat, to bardzo ciekawy sposób na zdobienie biżuterii, chętnie wykorzystywany w pracowni Jubilera Schubert. W tym przypadku stworzona została zawieszka srebrna z tytanem o prostym, lekkim kształcie motyla. Zawieszono go na boku, przez co wygląda jeszcze bardziej oryginalnie. Tytanową zawieszkę wewnątrz ozdobiono mniejszym, podobnym kształtem ze srebra, przez co zyskała ona nietypowy charakter. Niejednorodny kolor podkreśla wyjątkowość tej zawieszki.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy el w014_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Rodzaj Wykończenia Tytan
Długość w centymetrach 4
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również