Zawieszka srebrna wianek

Białe Srebro 925
95,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Wybierając tę ozdobę można zyskać biżuterię ponadczasowo piękną, romantyczną i niezwykle dobrze komponującą się z większością stylizacji - tych bardziej oficjalnych, imprezowych albo casualowych. Zawieszka ma kształt okrągłego wianka z misternie plecionych, powtarzalnych motywów. Ma średnicę 4.0-4.5 cm. Jej delikatność została podkreślona przez biały kolor srebra próby 925, z którego została wykonana. Romantyczny charakter powoduje, że ta srebrna zawieszka jest bardzo chętnie wybierana zarówno przez młodsze, jak i starsze kobiety.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy va w026_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 3.00
Długość w centymetrach 4.5
Szerokość w centymetrach 3.5
Średnica w centymetrach 3.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również