Zawieszka złota litera I - charms

Żółte Złoto 585
190,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Symbolika imion ma dla wielu kobiet bardzo szczególne znaczenie. Dlatego też Jubiler Schubert proponuje jako dodatek do bransoletki noszonej na co dzień założyć dyskretny charme w kształcie litery I. Zawieszka złota charme to doskonałe, symboliczne uzupełnienie stylizacji dla Iwony, Ilony, Igi lub Irminy. Zawieszkę o szerokości 1,8 cm wykonano z żółtego złota próby 585 cenionego z uwagi na swój ponadczasowy wygląd. Posiada ona zapięcie na rendering, które ułatwi wpięcie chama do bransoletki.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og w1056_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.30
Długość w centymetrach 1.8
Kolekcja Charms

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również