Zawieszka złota gwiazda charms

Żółte Złoto 585
250,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Gwiazda jako symbol blasku, ale też nadziei i dążenia do celu, to bardzo dobry rodzaj amuletu dla kobiety, która uparcie realizuje swoje pragnienia. Umieszczona jako zawieszka złota typu charms do bransoletki może być jednym z wielu symboli, dzięki którym jej bransoletka stanie się jeszcze bardziej spersonalizowana i idealnie dopasowana do jej osobowości i preferencji. Gwiazdka ma około 1 cm wysokości i wykonana została z żółtego kruszcu próby 585 - jest zatem bardzo subtelna, ale szlachetna. To model zapinany na karabińczyk, a więc bardzo łatwy do zakładania.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og w999_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.40
Długość w centymetrach 1.8
Szerokość w centymetrach 1.1
Średnica w centymetrach 1.1
Motyw Gwiazdki
Kolekcja Charms

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również