Złota zawieszka z czterolistną koniczynką

Żółte Złoto 585
Special Price 625,50 zł Regular Price 695,00 zł
0%
625,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-10%
695,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Czterolistna koniczynka jako symbol szczęścia to motyw z biżuterii, który nie tylko ma szczególne znaczenie, ale również pięknie się prezentuje w codziennych stylizacjach. Zawieszka złota okrągła do naszyjnika z koniczynką marki Jubiler Schubert wykonana została z żółtego złota. Ma 2,5 cm średnicy. Przedstawia czterolistną koniczynkę wkomponowaną w idealny okrąg, dzięki czemu jest to bardzo symetryczna ozdoba. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla osoby, której życzy się szczęścia.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz w2018_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.30
Długość w centymetrach 2.5
Szerokość w centymetrach 1.8
Średnica w centymetrach 1.8
Motyw Natura
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również