Zawieszka złota dziecięce stópki

Żółte Złoto 585
125,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Prosta, ale szlachetnie wykonana z żółtego kruszcu próby 585 zawieszka złota do naszyjnika prezentowana tutaj jest modelem szczególnym. Ma ona kształt dziecięcych stóp i gładkie, subtelne wykończenie. Jej symbolika jest bardzo istotna - to wspaniały prezent dla przyszłej mamy na baby shower lub dla kobiety, która niedawno została mamą. W połączeniu z grawerem z imieniem i datą narodzin jej dziecka może stać się wyjątkową, sentymentalną pamiątką, którą będzie ona nosiła zawsze przy sobie.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs w1585_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.20
Długość w centymetrach 1.2
Szerokość w centymetrach 0.7
Średnica w centymetrach 0.7

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również