Zawieszka złota serce z tłoczoną powierzchnią

Żółte Złoto 585
375,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta subtelna ozdoba, zawieszka złota do naszyjnika w kształcie serca o trójwymiarowych kształtach to doskonała propozycja od Jubilera Schubert dla wszystkich panów, którzy chcą sprawić prawdziwą radość swojej partnerce z okazji Walentynek lub rocznicy. Niewielkie serce o wymiarach 1,7 x 1,5 cm to wspaniały symbol miłości, który można nosić na co dzień zawieszony na klasycznym łańcuszku. Wykonane ze złota próby 585 w pięknym żółtym odcieniu cechuje się ponadczasowością i trwałością - tym bardziej nadając się na symbol miłości!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz w1156_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.60
Długość w centymetrach 1.7
Szerokość w centymetrach 1.5
Średnica w centymetrach 1.5
Motyw Serce

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również