Zawieszka złota flaming z cyrkoniami biało-różowa

Żółte Złoto 585
Special Price 373,50 zł Regular Price 415,00 zł
-10%
415,00zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-10%
415,00zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Flamingi to jedne z najpiękniejszych ptaków na świecie, dlatego coraz częściej można je zaobserwować jako motyw ozdobny dla wielu przedmiotów - w tym również tej wyjątkowej biżuterii Jubiler Schubert. Ta złota zawieszka z cyrkoniami ma kształt flaminga i została ozdobiona kamieniami w kolorze białym i różowym, idealnie oddającymi kolorystykę tego ptaka. Komu ją polecamy? Kobietom otwartym na świat, lubiącym oryginalne dodatki, ale przede wszystkim kochającym zwierzęta!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og w589_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.90
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biało - Ciemno Różowy
Długość w centymetrach 2.6
Motyw Natura
Kolekcja Dziecko, Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również