Zawieszka złota liść miłorzębu dwukolorowy

Biało - Żółte Złoto 585
Special Price 769,50 zł Regular Price 855,00 zł
0%
769,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-10%
855,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta elegancka zawieszka złota do naszyjnika ma bardzo wyrazisty motyw roślinny, uwielbiany przez kobiety - przedstawia charakterystyczny kształt liścia miłorzębu. To zawieszka wykonana z żółtego złota, której powierzchnię pokrywa ten kruszec w kolorze białym. Taki sposób zdobienia, wraz z niemal idealnym odwzorowaniem liścia tego wspaniałego drzewa, daje bardzo naturalny efekt. Zawieszka najlepiej prezentuje się w towarzystwie kolczyków pochodzących z tej samej kolekcji Jubilera Schubert.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz w2080_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.50
Długość w centymetrach 4
Motyw Natura
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również