Zawieszka złota trzmiel dwukolorowy

Biało - Żółte Złoto 585
1 790,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta oryginalna zawieszka złota dwukolorowa to bardzo ciekawa propozycja dla pań, które cenią sobie wysokiej jakości biżuterię, ale w codziennym, humorystycznym wydaniu. Świetnie pasować będzie do casualowych strojów. To zawieszka z żółtego złota, w której wyróżniają się niektóre elementy wykonane z tego kruszcu w kolorze białym. Ma ona kształt trzmiela - sympatycznego owada, który fantastycznie prezentuje się na dekolcie i zdecydowanie przykuwa uwagę.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms w802_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.90
Długość w centymetrach 2.5
Szerokość w centymetrach 3.3
Średnica w centymetrach 3.3
Motyw Natura
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również