Zawieszka złota baletnica

Żółte Złoto 585
435,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta wspaniała zawieszka złota to model emaliowany, dzięki któremu ta biżuteria zyskuje na kolorze. Przedstawia ona balerinę w trakcie swojego tańca, ubraną w przepiękną ciemnoróżową suknię. Tę biżuterię wykonano z żółtego złota próby 585, które nadaje jej szlachetności. Można ją nosić na co dzień, szczególnie w zestawieniu z kreacjami baletowymi, czy też casualowymi, podkreślającymi Twoje zamiłowanie do tego tańca. To także doskonały model zawieszki dla dziewcząt i nastolatek.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz w1121a_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.70
Rodzaj Wykończenia Emalia
Kolor wykończenia Różowy
Długość w centymetrach 3.5
Szerokość w centymetrach 1.7
Średnica w centymetrach 1.7

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również