Zawieszka złota drzewo z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
495,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten fenomenalny krój zawieszki to hołd oddany naturze, który odnajdzie się wyśmienicie na dekolcie osoby, która kocha przyrodę i utożsamia się z nią. Ma kształt niewielkiego drzewka o długości zaledwie 2 cm. Na jego gałęziach spoczywają niczym drogocenne owoce drobne cyrkonie w różnych kolorach. Dzięki nim wisiorek wspaniale podkreśla charakter letnich, swobodnych stylizacji i może stać się ulubionym elementem biżuterii niejednej kobiety. Całość wykonana jest ze złota żółtego próby 585 w pięknym jasnym odcieniu.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms w748_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.20
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biało - Czerwony
Długość w centymetrach 2
Szerokość w centymetrach 1.3
Średnica w centymetrach 1.3
Motyw Natura
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również