Zawieszka złota litera S z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
310,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Zawieszka złota litera S to bardzo oryginalny dodatek do każdej stylizacji - nawet tej sportowej. W tej wersji prezentuje się jeszcze piękniej - jest delikatnie ozdobiona drobnymi białymi cyrkoniami, które dodają jej połysku i sprawiają, że nabiera ona charakteru. Zawieszkę warto sprezentować kobiecie o imieniu zaczynającym się na S - Sylwii, Sabinie czy Sandrze. Dzięki temu każdego dnia będzie ona mogła podkreślać swoją indywidualną osobowość i przywiązanie do własnego imienia.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ta w023_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 1.5
Szerokość w centymetrach 0.7
Średnica w centymetrach 0.7
Motyw Literki
Literki S

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również