Zawieszka złota serce medalik z Matką Boską i cyrkoniami

Żółte Złoto 585
260,00 zł

Opis Produktu

Wykonana z żółtego złota zawieszka do naszyjnika prezentowana tutaj, to model bardzo dziewczęcy, mający w sobie mnóstwo subtelnego uroku. To medalik w kształcie serca, z delikatnym wizerunkiem Matki Boskiej, ozdobionym drobnymi białymi cyrkoniami. Nietypowe ujęcie tego wspaniałego symbolu wiary sprawia, że ta zawieszka złota z pewnością stanie się bardzo ważnym elementem codziennego wizerunku osoby, która ją otrzyma w prezencie komunijnym.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs w1528_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.60
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 1.8
Szerokość w centymetrach 1.3
Średnica w centymetrach 1.3
Motyw Medalik
Kolekcja Komunia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również