Zawieszka złota medalik z Matką Boską

Żółte Złoto 585
1 055,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta charakterystyczna zawieszka złota to medalik w kształcie przypominającym prostokąt, o zaokrąglonych krawędziach. Jest jednocześnie wyrazista, ale i łagodna, dzięki czemu doskonale nadaje się jako religijny symbol wręczony w prezencie dziecku przystępującemu do komunii lub bierzmowania. Delikatny, wypukły wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem na ręku został wykonany niezwykle misternie i każdego dnia będzie Ci przypominał o przynależności do kościelnej wspólnoty.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms w195_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.70
Długość w centymetrach 2.1
Szerokość w centymetrach 1.2
Średnica w centymetrach 1.2
Motyw Medalik
Kolekcja Komunia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również