Zawieszka złota medalion z topazem london blue i brylantami

Biało - Żółte Złoto 585
4 475,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

To wyjątkowa zawieszka złota, w której ciepła barwa żółtego kruszcu próby 585 jest delikatnie ostudzona chłodem szlachetnych kamieni, które wykorzystano do jej ozdobienia. To okrągła zawieszka w postaci medalionu - posiadająca otwierane puzderko na sentymentalny drobiazg. Jej powierzchnię zdobi umieszczony centralnie topaz 0,70 ct w barwie london blue otoczony przez cztery brylanty o łącznej masie 0,04 ct.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg w083_x3
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 6.30
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały
Kamień dodatkowy 1 Topaz
Kolor kamienia dodatkowego 1 London-Blue
Masa karatowa 0.040
Barwa brylantu H
Czystość brylantu SI
Długość w centymetrach 3.8
Szerokość w centymetrach 2.6
Średnica w centymetrach 2.6
Motyw Medalik

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również