Zawieszka złota medalion z topazem i brylantami

Biało - Żółte Złoto 585
4 975,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta królewska zawieszka złota z brylantami to przykład klasycznej biżuterii, która nigdy nie wychodzi z mody. Ma owalny kształt, a zdobi ją piękny centralny topaz o masie 0,70 ct i wspaniałej barwie london blue. Cztery urocze brylanty o masie 0,04 ct okalają ten drobiazg, który kryje w sobie coś jeszcze - po otworzeniu prezentuje swoje wnętrze - najprawdziwsze puzderko! To ozdoba, którą ceniono w dawnych czasach, i która znów wraca do łask - jako biżuteria sentymentalna

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg w085_x3
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 7.50
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały
Kamień dodatkowy 1 Topaz
Kolor kamienia dodatkowego 1 London-Blue
Masa karatowa 0.040
Barwa brylantu H
Czystość brylantu SI
Długość w centymetrach 4.6
Szerokość w centymetrach 2.6
Średnica w centymetrach 2.6
Motyw Medalik

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również