Zawieszka złota medalion serce z topazem london blue i brylantami

Biało - Żółte Złoto 585
3 975,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Prezentowana tutaj zawieszka złota ma postać wspaniałego medalionu, w którym wzorem dawnych elegantek można nosić drobiazg bliski sercu - na przykład pukiel włosów ukochanego. To puzderko w kształcie serca ozdobiono z zewnątrz kamieniami szlachetnymi - błękitnym topazem london blue oraz czterema małymi diamentami. Topaz o masie 0,70 ct wspaniale prezentuje się z okalającymi go diamentami 0,04ct i efektownie połyskuje w świetle.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg w086_x3
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 5.60
Kamień Brylant
Kolor kamienia Biały
Kamień dodatkowy 1 Topaz
Kolor kamienia dodatkowego 1 London-Blue
Masa karatowa 0.040
Barwa brylantu H
Czystość brylantu SI
Długość w centymetrach 3.4
Szerokość w centymetrach 2.7
Średnica w centymetrach 2.7
Motyw Medalik

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również