Zawieszka złota sowa

Trójkolorowy Złoto 585
3 995,00 zł

Opis Produktu

Sowa jako symbol mądrości, a także nocnego trybu życia, może być bardzo wymownym prezentem, szczególnie w tej postaci - uroczego, 4-centymetrowego wisiorka. Wykonano go ze złota próby 585 w trzech kolorach: białym, żółtym oraz różowym, przez co sowa jest niezwykle barwna i przykuwa uwagę. Dodatkowo jej pióra ozdobiono drobnymi białymi cyrkoniami, a oczy - kamieniami w kolorze granatowym, czarnym lub niebieskim do wyboru. Ta zawieszka to dość ekstrawagancki dodatek do casualowych stylizacji lub modnych tematycznych sukienek na lato.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy tl w058_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Trójkolorowy
Próba 585
Waga w gramach 7.40
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biało - Granatowy
Długość w centymetrach 3.7
Motyw Natura
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również