Zawieszka złota z kotem i sercem zdobiona cyrkoniami

Żółte Złoto 585
425,00 zł

Opis Produktu

Ta urocza, bardzo delikatna zawieszka złota do naszyjnika to coś w sam raz dla prawdziwych miłośniczek kotów. Przedstawia ona delikatny kontur tego puszystego zwierzaka, trzymający serce. Koci grzbiet ozdobiono białymi cyrkoniami, jeszcze lepiej podkreślającymi piękno tej biżuterii. Trudno o bardziej wymowną biżuterię - to wspaniały sposób, aby uhonorować kobietę, której serce w szczególny sposób zajęte jest przez koty.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg w098_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.80
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 2.7
Motyw Serce
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również