Zawieszka złota żaba z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
530,00 zł

Opis Produktu

Urocza, zawadiacka, humorystyczna - taka właśnie jest ta zawieszka złota do naszyjnika. Przedstawia ona żabę, której oczy ozdobiono białymi cyrkoniami. Jest to zatem bardzo efektowna biżuteria przykuwająca uwagę żółtym kolorem kruszcu próby 585, z której ją wykonano. Jednocześnie dużo lepiej sprawdza się jako element ozdobny do codziennych, prostych stylizacji, z uwagi na niecodzienny motyw żaby. Z pewnością będzie to dobry pomysł na prezent dla kobiety o dużym poczuciu humoru!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg w114_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.00
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 2.2
Szerokość w centymetrach 0.9
Średnica w centymetrach 0.9
Motyw Natura
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również