Bransoletka złota kauczuk ze złotym elementem

Żółte Złoto 585
2 605,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Złota bransoletka niejedno ma imię! W tym przypadku projektanci Jubiler Schubert inspirowali się najnowszymi trendami, które sprytnie łączą nowoczesne wykorzystanie gumowych opasek na nadgarstek, chętnie noszonych na co dzień i do wszystkiego, z akcentem ze szczerego złota żółtego próby 585. Tę czarną opaskę z tworzywa ozdobiono jednolitym, sztywnym fragmentem ozdobnym o ciekawym tłoczeniu po zewnętrznej stronie, oraz ażurowym zdobieniu z boku. Dzięki karabińczykowi tę bransoletkę łatwo można założyć i zdjąć. Jest to bardzo intrygujący, współczesny element codziennej biżuterii.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs b1400_x1_21
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.20
Rodzaj Wykończenia Kauczuk
Długość w centymetrach 21
Szerokość w centymetrach 0.6
Średnica w centymetrach 0.6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również