Bransoletka złota złączone ogniwa dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
1 925,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ciekawy model bransoletki łączącej w sobie klasyczny motyw łańcucha z nietypowym designem. Bransoletka złota łańcuszkowa to wersja z podwójnym łańcuszkiem z centralnym wzorem, który stanowią połączone ze sobą ogniwa owalne o rożnych rozmiarach, połączone kółkiem w odmiennym kolorze - wykonanym z białego złota. Dzięki wygodnej przedłużce jeszcze łatwiej można dopasować ją do rozmiaru nadgarstka. Będzie stanowiła świetną ozdobę do niemal każdej kreacji wieczorowej, ale również do strojów wizytowych.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og b1182_x1_17-19
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.10
Długość w centymetrach 17-19

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również