Bransoletka złota łańcuszkowa dwukolorowa

Biało - Żółte Złoto 585
1 430,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ta intrygująca złota bransoletka łańcuszkowa ma bardzo ciekawy design, którego nadaje mu nie tylko kształt ogniw, ale również kolorystyka. Wykonano ją z żółtego złota próby 585, ale z elementami wykonanymi z tego kruszcu w kolorze białym, przez co wydaje się być jeszcze bardziej subtelna. Ogniwa bransoletki przypominają kształtem krople oraz ósemki, splecione ze sobą naprzemiennie. Ten ciekawy design powoduje, że biżuteria jest jednocześnie subtelna, nowoczesna i niejednorodna. Zakończona jest zapięciem federing bez regulacji długości.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy GZ B1000_X1_18
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.30
Długość w centymetrach 18

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również