Bransoletka złota taśma

Żółte Złoto 585
4 500,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

To model bransoletki, który z pewnością przypadnie do gustu paniom poszukującym klasycznej biżuterii - doskonałej do zakładania na co dzień, ale również do bardziej formalnych stylizacji biurowych. Zastosowano w niej klasyczny splot typu taśma, pięknie układający się na dłoni, jednolity na całej długości. Ta złota bransoletka damska została wykonana ze szlachetnego złota żółtego próby 585, które zapewnia jej piękny połysk i świetnie pasuje zarówno do chłodnego, jak i ciepłego typu urody. Jej długość to standardowe 19 cm, natomiast szerokość 0,8 cm.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og b1137_x1_19
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 7.50
Długość w centymetrach 19
Szerokość w centymetrach 0.8
Średnica w centymetrach 0.8

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również